KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15989115
nr 1598 9115
Etsningar
5 st, Stockholmsmotiv, bland annat Ekroth & Lindquist, yttermått inklusive ram: 20x25 - 52x42 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:36:18
19/2 18:42:49